Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

El Club español está interesado en Jakub Piotrowski.  Está en juego una suma de ocho cifras

El Club español está interesado en Jakub Piotrowski. Está en juego una suma de ocho cifras

Według bułgarskich mediów Jakub Piotrowski jest bliski letniego transferu. Łudogorec Razgrad zdążył już wycenić pomocnika reprezentacji Polski.

Za Jakubem Piotrowskim znakomite tygodnie. 26-latek stanowi o sile Łudogorca Razgrad, występując w barwach klubu od deski do deski, a w ostatnich dniach zaprezentował znakomitą postawę w kadrze, grając w barażach o awans na EURO 2024.

Más texto debajo del vídeo.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia na temat chęci pozyskania pomocnika przez kluby z Chin, Japonii, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych. Tym razem dużo konkretniejsze zainteresowanie miał wykazać jeden z hiszpańskich klubów.

Mowa o Villarrealu, którego skauci mieli być obecni na ostatnich spotkaniach Łudogorca i reprezentacji Polski. Podobną aktywność wykazują jednak również wysłannicy Galatasaray, która chciała kupić pomocnika już zimą.

Włodarze bułgarskiej drużyny zdają sobie sprawę z tego, że latem Piotrowski będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym i nie zamierzają blokować jego przenosin. Sternicy mistrzów Bułgarii zamierzają uczynić z przenosin Polaka największy letni wpływ do budżetu. Podyktowana przez nich cena to okrągłe 10 milionów euro.

[–>

W ten sposób 26-latek miałby szansę stać się drugim najdroższym transferem wychodzącym w historii klubu. Pierwsze miejsce w klasyfikacji zajmuje Igor Thiago, który rok temu był bohaterem przenosin do Club Brugge.

W obecnym sezonie Jakub Piotrowski przywdziewał trykot Łudogorca Razgrad 40-krotnie. Strzelił 15 goli i zanotował cztery asysty. Jego umowa z klubem wygasa w czerwcu 2025 roku.

READ  "La Promesa - Palacio de los Secretos": ¿Cuántos episodios tiene la nueva serie española de TVB?