Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Qué vergüenza el Al Hilal en la Champions!  Neymar pudo ser expulsado, pero el empate se anuló con un tiro a la cinta [WIDEO]

¡Qué vergüenza el Al Hilal en la Champions! Neymar pudo ser expulsado, pero el empate se anuló con un tiro a la cinta [WIDEO]

Al-Hilal źle weszło w nowy sezon Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zespół z Arabii Saudyjskiej nie poradził sobie z Navbahorem Namangan.

W minionych rozgrywkach Al-Hilal zajęło trzecie miejsce w lidze Arabii Saudyjskiej. «Niebieska Fala» przebiła się jednak przez kwalifikacje i wywalczyła sobie prawo do udziału w Azjatyckiej Lidze Mistrzów.

Más texto debajo del vídeo.

Początek przygody z najważniejszymi zmaganiami na kontynencie trudno jednak uznać za udany. Drużyna, która w swoim składzie miała między innymi Neymara, jedynie zremisowała 1:1 (0:0) z Navbahorem Namangan z Uzbekistanu.

Co więcej to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 52. minucie wynik spotkania otworzył Toma Tabatadze z Gruzji.

Murowani faworyci bardzo długo nie potrafili odpowiedzieć na trafienie gości. Neymar obejrzał żółtą kartkę w 60. minucie, chociaż mógł wylecieć z boiska za niesportowe zachowanie. Ruben Neves został zmieniony, zaś Malcom i Aleksandar Mitrović psuli okazje strzeleckie.

[–>

Ostatecznie jednak Al-Hilal zostało uratowane w… 10 minucie doliczonego czasu gry. Akcję na wagę remisu stworzył Michel, który dośrodkował piłkę do Aliego Al Bulayhiego. 33-letni obrońca zdołał pokonać bramkarza klubu z Uzbekistanu, a potentat z Arabii Saudyjskiej wywalczył jeden punkty.

[–>

W fazie grupowej «Niebieska Fala» zagra jeszcze z Mumbai City oraz Nassaji Mazandaran. Tytułu w Azjatyckiej Lidze Mistrzów broni Urawa Red Diamonds Macieja Skorży.

READ  Un inglés de Varsovia truena antes del partido del Legia. "¡Eso es rudo!"