Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Sylwia z «Żon Miami» powiększy sobie biust. Nie zamierza tego ukrywać – o2

Sylwia Graff w ostatnim odcinku «Żon Miami» przyznała, że ​​​​chce nieco zmienić swoją figurę. Celebrytka, która pochodzi z Polski, ale otoczona luksusem mieszka, pracuje i wychowuje syna w USA, tym razem postawi nie na ćwiczenia, a na najlepszego chirurga plastycznego. Sylwia codziennie wiele czasu poświęca na pielęgnację ciała, każdego ranka ćwiczy pilates (robi a 4-5 razy w tygodniu). Dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Ale mama kilkulatka postanowiła iść o krok dalej.

Prawniczka, która na co dzień szefuje fundacji pomagającej samotnym matkom, ma już za sobą spotkanie z chirurgiem. Nie zamierza ukrywać, że jej ciało nie będzie w pełni naturalne. Wręcz przeciwne, jak mówi, w USA naturalne jest poddawanie się zabiegom i mówienie o tym wprost.

Operacje plastyczne w Stanach Zjednoczonych są na porządku dziennym. Nie jest to powód do wstydu, wręcz odwrotnie. Nikt się z tym nie ukrywa, u nas to jest jest jak mycie zębów, więc jak coś komuś przeszkadza, to sobie robi. Para bromear tak normalne, jak pójście na zakupy spożywcze – zdradziła w show.

Podczas wizyty u lekarza Graff wybrała rozmiar implantar i podkreśliła:

Obym tylko mieściła się w rozmiar XS.

Jaki jest koszt operacji? Tego Sylwia też nie ukrywała. Na nowy dekolt wyda prawie 8 tys. dolarów, czyli ponad 30 tys. EUR Jak tłumaczyła, wysokie koszty można rozłożyć na raty, więc zabiegi są dostępne dla każdego. Również dla amerykańskich nastolatek, które pierwsze operacje robią już w wieku 16 lat.

Zobacz toma: «Żony Miami»: Jeśli czekają mnie 3 godziny drogi, to zamawiam helikopter

READ  Bielorrusia: una prueba de la fuerza de la respuesta. Las tropas se trasladaron a la frontera con Polonia.