Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Tomáš Adamek despegó del avión rumbo a Estados Unidos!  «No lo dejaré así»

¡Tomáš Adamek despegó del avión rumbo a Estados Unidos! «No lo dejaré así»

Opóźnił się powrót Tomasza Adamka z Polski do Stanów Zjednoczonych. Sportowiec został wyproszony z samolotu, którym miał polecieć za ocean.

Adamek w sobotę zadebiutował w FAME MMA. Podczas gali w Gliwicach decyzją sędziów pokonał Patryka «Bandurę» Bandurskiego.

Más texto debajo del vídeo.

Już dzień później 47-latek zamierzał wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka. Na Okęciu spotkała go jednak spora przykrość – został wyprowadzony z samolotu.

Adamek o zdarzeniu opowiedział Faktowi. Nie ukrywał, że jest zbulwersowany zachowaniem obsługi lotu.

– Siedziałem już w samolocie lecącym do USA. Nagle podeszła do mnie stewardesa. Usłyszałem, że jestem pijany i że nie mogę lecieć. A to kompletna bzdura. Po sobotniej walce w Gliwicach wypiłem trochę wina, rano jedno piwko i to wszystko. Jestem poobijany, mam podbite oko, więc może pomyśleli, że biłem się po pijaku. To skandal! Tak tego nie zostawię. Już dzwoniłem do prawnika – zapewnił Adamek w rozmowie z Faktem.

[–>

Gazeta usiłowała uzyskać komentarz policji i obsługi lotniska. Na razie zajście nie zostało wyjaśnione.

Powrót Adamka do USA opóźni się nieznacznie – ma tam polecieć w poniedziałek. Sprawa z lotniska zapewne będzie się ciągnęła znacznie dłużej.

READ  Malysz sobre el comienzo inusual de la temporada de salto: es extraño