Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Aquí están los partidos de semifinales de la Liga de Campeones!  Habrá grandes éxitos

¡Aquí están los partidos de semifinales de la Liga de Campeones! Habrá grandes éxitos

Poznaliśmy najlepszą czwórkę Ligi Mistrzów. Wiemy już, jak prezentują się pary półfinałowe. Szykują się dwumecze na najwyższym poziomie.

Wtorek nie był udanym dniem z perspektywy hiszpańskich drużyn. Z europejskimi pucharami pożegnali się zarówno FC Barcelona, jak i Atletico Madryt.

Más texto debajo del vídeo.

Obie drużyny przystąpiły do rewanży z jednobramkową zaliczką. «Blaugrana» zawiodła na własnym boisku, przegrywając z PSG 1:4. W tym samym czasie ekipa Diego Simeone nie wytrzymała presji na Signal Iduna Park i dała się pokonać 2:4.

W półfinale dojdzie do bezpośredniego starcia BVB z PSG. Pierwszy mecz odbędzie się w Dortmundzie.

W środę poznaliśmy rozstrzygnięcia po drugiej stronie drabinki. Bayern Monachium na własnym boisku pokonał Arsenal 1:0. Dwumecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść ekipy Thomasa Tuchela.

Rywalizacja Manchesteru City z Realem Madryt była niezwykle wyrównana. W pierwszym meczu padł remis 3:3, a w rewanżu po 90 minutach był wynik 1:1. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia.

[–>

Dopiero w serii rzutów karnych «Królewscy» pokonali «Obywateli». Tym samym ekipa Carlo Ancelottiego powalczy z Bayernem o finał Champions League.