Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Bajor en Barcelona!  ¡La polaca más cara de la historia!

¡Bajor en Barcelona! ¡La polaca más cara de la historia!

Jeśli nie wydarzy się nic niepowdziewanego, Ewa Pajor wkrótce zostanie zaprezentowana jako zawodniczka Barcelony. Niemiecki portal WAZ-Sport przekazał, że Polka podpisała już kontrakt!

Od kilku dni Ewa Pajor była łączona z letnim transferem. Napastniczka pojawiała się między innymi w kontekście dołączenia do Manchesteru United. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Más texto debajo del vídeo.

Wygląda jednak na to, że reprezentantka Polski do Anglii nie trafi. Najnowsze informacje, przekazane przez portal WAZ-Sport, wskazują, że ceniona zawodniczka trafi do kobiecej drużyny Barcelony!

Przeprowadzka ma zostać sfinalizowana po zakończeniu bieżącego sezonu. Niemniej już teraz wyciekły szczegóły dotyczące tej niespodziewanej transakcji.

Niemcy przekonują, że Hiszpanie zapłacą 500 tysięcy euro. Tym samym Pajor będzie najdroższą zawodniczką w historii niemieckiej piłki!

[–>

Więcej, bez podziału na kategorie, kosztowały jedynie Mayra Ramirez, Barbra Banda oraz Racheal Kundananji. Kundananji to rekordzistka, Bay FC wyłożyło za nią 805 tysięcy euro.

[–>

Polka ma podpisać umowę ważną do 30 czerwca 2027 roku. Na jej podstawie 27-latka zarobi około 500 tysięcy euro rocznie.

Pajor jest związana z Wolfsburgiem od 18. roku życia. Jej ogólny bilans to 131 goli w 191 meczach. Napastniczka może pochwalić się tytułem królowej strzelców Ligi Mistrzyń oraz Bundesligi.

READ  Enroque dorado del capitán. Australia en la final de la Copa Davis