Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

«Continuando por el camino al infierno».  Un periodista español da la alarma sobre Lewandowski.  Se pronunciaron palabras duras

«Continuando por el camino al infierno». Un periodista español da la alarma sobre Lewandowski. Se pronunciaron palabras duras

Robert Lewandowski nie spisuje się zbyt dobrze w sezonie 2023/2024. W ostrych słowach na temat polskiego napastnika wypowiedział się hiszpański dziennikarz, Eduardo Martin Santos.

Snajper FC Barcelony nie zdołał trafić do siatki w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Valencią. Hiszpańskie media były mocno podzielone, jeśli chodzi o ocenę jego występu. Eduardo Martin Santos z «fcbarcelonanoticias.com» mocno skrytykował «Lewego».

Más texto debajo del vídeo.

Lewandowski kontynuuje drogę do piekła. Próbował od pierwszej minuty i kilkakrotnie strzelał na bramkę Mamardaszwiliego, ale bramkarz był górą i były napastnik Bayernu się cofnął – pisze Santos.

Pomimo pewnej poprawy, zawodnik z numerem «9» nadal był niezdarny w kontrolowaniu piłki oraz powolny w pobliżu lub wewnątrz pola karnego. To dla niego typowe w tej kampanii, dlatego jego przypadek jest już alarmujący – dodał.

Santos nie wierzy już w to, że Lewandowski wróci do formy, jaką prezentował w przeszłości. FC Barcelona ma dużą nadzieję, na to, że sprowadzany tej zimy Vitor Roque szybko zacznie regularne strzelanie w nowym klubie.

[–>

Mając 35 lat, Lewandowski wyszedł już na ostatnią prostą swojej kariery, a w roku 2023 jego statystyki, ale przede wszystkim gra, wyraźnie się pogorszyły. Po rozpoczęciu drugiej części poprzedniej kampanii po mistrzostwach świata Polak zaczął grać gorzej, a to tylko uwydatniało się wraz z upływem kolejnych tygodni i miesięcy. W tej chwili, już prawie w 2024 roku, mało kto uważa, że «killer» może wrócić do poziomu, który prezentował rok wcześniej czytamy.

Gdyby Barcelona otoczyła go lepiej i nie wywierała na nim takiej presji, jak teraz, być może dzięki cierpliwości odzyskałby swój poziom. Niestety, to wszystko jest teraz utopią i dlatego większe nadzieje klub pokłada w Vitorze Roque – zakończył dziennikarz.

READ  Aumento salarial para los jugadores. Proyecto de Reglamento del Ministro de Defensa Nacional. ¿Cuánto aumentarán los salarios militares?