Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

El Inter llegó a un acuerdo con Zelenskiy.  El Club informó al Napoli que el polaco podría enfrentar consecuencias desagradables

El Inter llegó a un acuerdo con Zelenskiy. El Club informó al Napoli que el polaco podría enfrentar consecuencias desagradables

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Inter porozumiał się w sprawie warunków kontraktu z Piotrem Zielińskim. Najbliższe miesiące mogą jednak nie być dla niego miłe.

Wciąż trwa zamieszanie wokół możliwego transferu Piotra Zielińskiego. Kontrakt reprezentanta Polski z Napoli obowiązuje tylko do końca czerwca i nic nie wskazuje na to, by został przedłużony.

Más texto debajo del vídeo.

29-latek od dłuższego czasu jest przymierzany do Interu Mediolan. Nowe informacje w związku z tym kierunkiem transferu przekazali w piątek dziennikarze La Gazzetta dello Sport.

Zdaniem redaktorów gazety Napoli zostało już poinformowane przez Inter o porozumieniu się z Piotrem Zielińskim. Warunki nowego kontraktu «Ziela» zostały definitywnie ustalone.

Andrea Staccioli/Pressfocus

Pomocnik ma podpisać trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o rok. Zainkasuje 4,5 miliona euro rocznie. W kontrakcie zostaną zapisane ponadto bonusy.

[–>

Porozumienie 29-latka z nowym klubem może jednak zaowocować negatywnymi konsekwencjami. Dziennikarze gazety spekulują, że Zieliński może zostać usunięty przez Napoli z listy uprawnionych do gry w Lidze Mistrzów.

W ten sposób lista występów Polaka w tym sezonie elitarnych rozgrywek zamknęłaby się na sześciu spotkaniach fazy grupowej. «Zielu» zdobył w nich bramkę i zaliczył asystę. We wszystkich rozgrywkach zanotował jak dotychczas 26 meczów.

Andrea Staccioli/Pressfocus

Andrea Staccioli/Pressfocus

READ  Hace un año, vivía en Polonia. Murió en la guerra para salvar a los soldados heridos.