Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡El respetado entrenador no entrenará al Bayern de Múnich!  Con un giro inesperado de los acontecimientos, hay un anuncio oficial

¡El respetado entrenador no entrenará al Bayern de Múnich! Con un giro inesperado de los acontecimientos, hay un anuncio oficial

Sebastian Hoeness wymieniany był przez niemieckie media jako jeden z głównych kandydatów na następcę Thomasa Tuchela. Wiadomo już jednak, że szkoleniowiec VfB Stuttgart latem nigdzie się nie wybiera.

Bayern Monachium od nowego sezonu z pewnością będzie miał nowego trenera. Już jakiś czas temu ogłoszono bowiem letnie rozstanie z Thomasem Tuchelem.

Más texto debajo del vídeo.

Nie jest tajemnicą, że numerem jeden na liście życzeń «Die Roten» pozostaje Xabi Alonso. O Hiszpana bardzo mocno zabiega jednak również Liverpool.

Z tego względu mistrzowie Niemiec szukają także alternatywy. Według medialnych doniesień bardzo wysoko stały akcje Sebastiana Hoenessa z VfB Stuttgart.

Hasan Bratic / pressfocus

Szkoleniowiec najpierw zapewnił temu klubowi utrzymanie w Bundeslidze, a w obecnych rozgrywkach zajmuje z nim trzecie miejsce w tabeli. Latem z pewnością nie trafi jednak do Bayernu.

W piątkowe przedpołudnie ogłoszono bowiem, że przedłużył swój kontrakt w Stuttgarcie. Nowa umowa szkoleniowca obowiązywać będzie do czerwca 2027 roku.

Cieszę się, że wcześniej przedłużyłem kontrakt z VfB. Wspólnie udało się nam wprowadzić klub na właściwą drogę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek skupiam się na decydującej fazie bieżącego sezonu – powiedział Hoeness po podpisaniu umowy.

Sebastian Hoeness na ławce VfB Stutgart

Ulrich Hufnagel / pressfocus

READ  Barcelona, ​​más cerca del Subcampeonato de España - Polsat Sport