Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Este Hajj quedó en shock!  Este comportamiento del entrenador pasará a la historia [WIDEO]

¡Este Hajj quedó en shock! Este comportamiento del entrenador pasará a la historia [WIDEO]

Manchester United po raz kolejny zawiódł, remisując 2:2 z Bournemouth. Na pomeczowej konferencji prasowej Erik ten Hag stracił cierpliwość po pytaniu dziennikarza.

«Czerwone Diabły» od dłuższego czasu zmagają się z kryzysem. Ekipa z Old Trafford przez cały sezon nie potrafi ustabilizować formy. Choćby w Lidze Mistrzów nie wyszła z grupy, zajmując ostatnie miejsce za Bayernem Monachium, Kopenhagą i Galatasaray.

Más texto debajo del vídeo.

Ostatnie wyniki United również są niezwykle niepokojące. Podopieczni Ten Haga odnieśli jedno zwycięstwo w siedmiu poprzednich kolejkach ligowych.

Aktualne Manchester zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli, wyprzedzając West Ham o zaledwie dwa punkty. Po raz pierwszy w erze Premier League klub może zakończyć sezon na ósmej lokacie.

Erik, istnieje ryzyko, że zostaniecie złapani na siódmym miejscu, spadniecie poniżej siódmego i to byłoby najgorsze miejsce Manchesteru United w historii występów w Premier League. Czy myślicie, że będziecie wyżej?zapytał jeden z dziennikarzy.

[–>

Nie będę tego komentował, to nie jest teraz ważne – powiedział zirytowany Ten Hag, po czym wyszedł z sali.

[–>

W przyszłym tygodniu Manchester odpocznie od rywalizacji ligowej. Zespół Ten Haga zagra z Coventry w półfinale FA Cup.

READ  ¡Dibujado para vencer al Real Madrid - Manchester City! Bonitos goles en el Santiago Bernabéu