Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Estoy completamente de acuerdo con el Real Madrid.  Ya se ha indicado la prioridad de fichajes para el verano

Estoy completamente de acuerdo con el Real Madrid. Ya se ha indicado la prioridad de fichajes para el verano

Real Madryt planuje kadrę na kolejny sezon. «Królewscy» mają jasno określony priorytet transferowy.

Media coraz więcej miejsca poświęcają planom Realu na letnie okno transferowe. Niedawno Fabrizio Romano podał, że na liście życzeń «Królewskich» znajduje się Alphonso Davies z Bayernu.

Más texto debajo del vídeo.

Te doniesienia potwierdził portal «Relevo». Według niego w Realu panuje powszechna zgoda w sprawie starań o Kanadyjczyka.

Davies wpisuje się w politykę kadrową Realu: jest młody i ma na horyzoncie koniec kontraktu. Umowa łączy go z Bayernem tylko do końca czerwca 2025 roku. Latem mistrzowie Niemiec będą mieli ostatnią szansę, by dobrze na nim zarobić.

– Szefowie Realu przez ponad rok po cichu pracowali nad tym, by dać Daviesowi sygnał, że jest głównym celem transferowym. Obecnie są do tego ruchu nastawieni bardziej optymistycznie niż kiedykolwiek wcześniej – pisze «Relevo».

– Na spotkaniach, które regularnie organizuje pion sportowy, prace nad transferem Daviesa uważa się za bardzo zaawansowane. Nawet podczas rozmów z innymi piłkarzami zakłada się, że to on jest priorytetem. Jego nazwisko często pada w Valdebebas – dodaje serwis.

Davies ma być jedynym wzmocnieniem Realu w defensywie. Inne posunięcia klubu mają być skupione na przednich formacjach.

READ  escoria. Falubaz - Apator. ¡"Tonder" llevó a Matrix a una gran victoria! La recompensa es para Toruń [RELACJA]