Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Información sorprendente sobre Marek Babzon.  La pole fue considerada para un club del campeonato

Información sorprendente sobre Marek Babzon. La pole fue considerada para un club del campeonato

Marek Papszun jest łączony z kolejnym klubem. Nazwisko Polaka padło w kontekście pracy w Championship.

Papszun po zeszłym sezonie odszedł z Rakowa Częstochowa. 49-latek nie kryje, że jego celem jest praca w innym kraju.

Más texto debajo del vídeo.

Serwis teamtalk.com twierdzi, że Papszun jest wśród szkoleniowców przymierzanych do objęcia Sunderlandu. To obecnie dziesiąta drużyna Championship.

Paweł Andrachiewicz/Pressfocus

[–>

Sunderland w poniedziałek zwolnił trenera Michaela Beale’a. Anglik stracił pracę po zaledwie dwóch miesiącach. Nie dość, że osiągał przeciętne wyniki – tylko cztery zwycięstwa w dwunastu meczach – to jeszcze wprowadził nerwową atmosferę do szatni.

[–>

Tymczasowo zastąpił go Mike Dodds, który ma prowadzić drużynę do końca sezonu. Jeśli zatem Papszun rzeczywiście ma szansę przejąć drużynę ze Stadium of Light, to może się tak stać dopiero latem.

[–>

Teamtalk.com podkreśla, że polski szkoleniowiec chętnie podjąłby rozmowy z Sunderlandem. Polak ma być na oku także innych klubów z Wysp Brytyjskich.

Wśród możliwych rywali Papszuna do posady w Sunderlandzie wymienia się też Payla Heckingbottoma i Steve’a Coopera. Obaj w tym sezonie zostali zwolnieni z klubów Premier League – odpowiednio Sheffield United i Nottingham Forest.

Marek Papszun

Tomasz Kudala/Pressfocus

READ  Replay de la final de la Champions League. El club polaco quiere inspirar