Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

La audaz declaración de Tin Haga.  Así valora este loco partido de la Copa FA

La audaz declaración de Tin Haga. Así valora este loco partido de la Copa FA

Manchester United dopiero po serii rzutów karnych pokonał Coventry City i awansował do finału Pucharu Anglii. Erik ten Hag wierzy w to, że w meczu o tytuł «Czerwone Diabły» sprawią niespodziankę i sięgną po triumf w rozgrywkach.

Ekipa z Old Trafford w meczu z drużyną z Championship prowadziła już 3:0. Coventry sensacyjnie doprowadziło w końcówce do wyrównania i dogrywki.

Más texto debajo del vídeo.

Ostatecznie o wszystkim zdecydowała seria rzutów karnych, która zaczęła się od zmarnowanej «jedenastki» Casemiro. Finalnie to «Czerwone Diabły» cieszyły się jednak z awansu.

Erik ten Hag mimo problemów United wierzy w to, że jego drużyna sięgnie po triumf w Pucharze Anglii. W finale zmierzy się z lokalnym rywalem, Manchesterem City.

Pokazaliśmy, że jesteśmy wytrwali i wygraliśmy w rzutach karnych. To był dziwny mecz, przez 75 minut mieliśmy nad nim kontrolę – ocenił Ten Hag.

[–>

Musimy pochwalić Coventry za to, co zrobili w ciągu ostatnich 15 minut. Wówczas zabrakło nam dyscypliny. Chcę wygrać finał z Manchesterem City – podkreślił.

Jestem pewien, że mamy duże szanse na zwycięstwo, choć będziemy grać z najlepszą drużyną świata. Ten sezon miał wiele wzlotów i upadków. Zdobycie Pucharu Anglii nie oznacza sukcesu, chcemy wygrywać więcej – zadeklarował.

READ  Los eslovenos rezan para que Nikola Grbic se haga cargo de Polonia