Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

«Los términos ya han sido acordados».  ¿Un gran avance sobre el futuro de Kylian Mbappé?  El periodista español está seguro de ello

«Los términos ya han sido acordados». ¿Un gran avance sobre el futuro de Kylian Mbappé? El periodista español está seguro de ello

Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość Kyliana Mbappe. Hiszpański dziennikarz, Ramon Alvarez de Mon, jest przekonany, że Francuz jeszcze w styczniu podpisze kontrakt z nowym klubem.

Obecna umowa gwiazdora wygasa już w czerwcu przyszłego roku. To oznacza, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Mbappe będzie mógł od stycznia rozmawiać z dowolnym pracodawcą.

Más texto debajo del vídeo.

Dziennikarze «L’Equipe» są przekonani, że piłkarz dokończy sezon w Paris Saint-Germain. Nie jest to zaskoczenie, bo Francuz już wcześniej odmawiał transferu z Parc des Princes.

Zdecydowanie więcej emocji wzbudzają dywagacje na temat tego, gdzie gwiazdor będzie kontynuował karierę. Od dawna łączy się go przede wszystkim z Realem Madryt.

Hiszpański dziennikarz, Ramon Alvarez de Mon, jest przekonany, że w przyszłym sezonie Mbappe zobaczymy właśnie na Santiago Bernabeu. Co więcej, «Królewscy» nie zamierzają czekać do lata.

[–>

Francuz ma otrzymać umowę już w pierwszym tygodniu stycznia. Ekipa z Madrytu chce jak najszybciej dopiąć transakcję, a Mbappe jest gotowy na podpisanie kontraktu.

Jego wszystkie warunki mają być już uzgodnione. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Realu, saga transferowa z udziałem Francuza zakończy się tym razem wyjątkowo szybko.

READ  Disturbios en Manchester. Se trata de Kevin De Bruyne