Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

M jak miłość, desde 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża


Autor: MTL Max Film
M jak miłość, desde 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża


Jak się okaże, Łukasz (Jakub Józefowicz) z «M jak miłość» nie zapomniał, że ma córeczkę w Gruzji i wyjedzie do Natalki (Lena Dałek) i byłej ukochanejmołii). Wojciechowski w 1633 odcinku «M jak miłość» w dalszym ciągu nie będzie miał pojęcia, że ​​​​Argasińska (Alżbeta Lenska) nosi pod sercem jego dziecko. Łukasz nadal myśli, że Natalka to jego jedyna pociecha, więc wyjedzie, por móc nadrobić stracony czas. Katia nie mieszka w Polsce od dłuższego czasu, a teraz Wojciechowski także do niej dołączy i już nigdy nie zejdzie się z Patrycją?

«M jak miłość» odcinek 1633 – poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20,55 wTVP2

Wkrótce w «M jak miłość» Łukasz wyjedzie z Polski. Długo walczył o Patrycję i sam przed sobą stwierdził, że chyba nigdy tak się nie zakochał. Niejednokrotnie próbował wyrwać Argasińską z rąk podłego męża, co zawsze kończyło się fiaskiem. Wojciechowski w «M jak miłość» nadal nie ma pojęcia, że ​​​​Patrycja nosi pod sercem jego dziecko, więc postanowi wyjechać i odwiedzić swoją córkę. Przypomnijmy, że Natalka i Katia żyją za granicą, a Łukasz lata tam co jakiś czas, de nie stracić kontaktu z córeczką. Na co dzień fizjoterapeuta nie widuje dziecka. Czy tak też będzie po porodzie Patrycji? Wojciechowski znów nie będzie miał większego kontaktu z własnym potomkiem? Sytuacja zmieni się w 1633 odcinku «M jak miłość», kiedy Łukasz wróci z Gruzji do Polski i rzuci do Marty (Dominika Ostałowska), że nie podda się w walce o ukochaną.

READ  La escuela de élite está de vuelta. Una nueva víctima, un nuevo criminal, un nuevo secreto - Wprost Entertainment

– Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor… To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie. I wiesz, co sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji. Nie pozwolę jej odejść. Drugi raz nie popełnię tego samego błędu – powie bardzo poważnie Wojciechowski.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz będzie opłakiwał śmierć narzeczonej! Ten wypadek zniszczy jego ślub z Olą. Tylko Barbara pozna całą prawdę – ZDJĘCIA

Marta oniemieje pod wpływem wyznania syna. W 1633 odcinku «M jak miłość» spróbuje pomyśleć racjonalnie. – Synku .. To nie jest dobry pomysł. Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymaniem, wiesz, że była w szpitalu… Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny -powie kobieta. – Patrycja jest sama, na wsparcie męża nie może liczyć. Widziałem ich razem. On jej nie kocha, on ją… posada. Na własność. Tak jak dom i tytuł naukowy… Ona przy nim zginie, rozumiesz?! Udusi się!… Znam ją, wiem, jaka jest wrażliwa – sprzeciwi się Wojciechowski.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Obrzydliwa tajemnica Jaszewskich zniszczy życie ich synowi. Dawid będzie musiał rzucić wszystko, co kocha

Odwiedziny u Katii i Natalki w Gruzji zmienią wszystko. W 1633 odcinku «M jak miłość» Łukasz przejrzy na oczy i zrozumie, że chociaż może polecieć do córeczki, nie ma jej na wyłączność. Nie chce, por z Patrycją było tak samo.

Lo siento, może nie powinienem ci o tym mówić… Ale sama zapytałaś, a ja już mam dość kłamstw… Oszukiwania innych i samego siebie. Porozmawiam z Patrycją, jeszcze raz spróbuję ją przekonać, żeby zostawiła tego dupka i wyjechała razem ze mną – Łukasz postawi sprawę jasno w 1633 odcinku «M jak miłość» i nie przewidzi, że w tym samym czasie Patrycja zadecyduje o ucieczce od męża i zaszantażuje ordynatora.

READ  Agnieszka Woźniak-Starak sobre la muerte de un perro. ¡Adiós se convierte en lágrimas!

Kinga i Piotrek z M jak miłość zdradzają szokującą prawdę o Zduńskich! Nie uwierzysz końcówkę czego pocałowała Katarzyna Cichopek na planie – WIDEO