Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Małgorzata Rozenek pokazała za dużo. Zsunęły jej się majtki od bikini

Małgorzata Roznek z rodziną przebywa w Azji. Wypoczęta i opalona chętnie chwali się zdjęciami z wakacji. Tym razem jednak pokazała za dużo. Zsunęły jej się jej majtki od bikini. ¡UPS!

Szczęśliwa, wypoczęta y opalona Malgorzata Rozenek nadaje do swoich fanów z Azji. Jeszcze przed świętami spakowała walizki i ruszyła w ciepłe rejony. Jej Instagram zalewają zdjęcia z urlopu. Nie brakuje tych, na których gwiazda chętnie odsłania nieco więcej ciała. Niedawno zsunął jej się stanik od kostiumu kąpielowego, a teraz pojawił się problema z majtkami.

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę z kostiumem kąpielowym

Malgorzata Rozenek broma jedną z największych gwiazd stacji TVN. 9 lat temu producenci zaufali jej i zaangażowali do programu Perfekcyjna pani domu. Para wtedy zaczęła się jej wielka kariera. W mig zdobyła sympatię widzów oraz kolejne oferty pracy – ma za sobą udział w takich produkcjach jak Azja Express, hotel Piekielny, Bitwa o dom, Project Runaway loco Dama del proyecto.

Gosia idealnie połączyła życie zawodowe z prywatnym. W 2013 roku związała się z Radoslawem Majdanem. Trzy lata później para postanowiła sformalizować swój związek. W czerwcu 2020 roku małgorzata po długich staraniach urodziła henia. Wychowują również Stanisława I Tadeusza, którzy są synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa.

Rozenek broma bardzo wszechstronna. Nie tylko kontynuuje karierę w telewizji, ale też założyła własną markę odzieżową. Do tego poszła z duchem czasu i jest rozchwytywana influencerką. Ma powiększającą się grupę fanów na Instagramie i to im właśnie zdaje relację ze swojego życia i nowych projektów.

Obecnie nadaje z Azji, gdzie przebywa na wakacjach z rodziną. Nie brakuje zdjęć gwiazdy w bikini – przypomnijmy, że po urodzeniu Henia, Rozenek na oczach widzów TVN wróciła do formy w imponującym tempie. Teraz chętnie chwali się efektami wyrzeczeń i treningów. W utrzymaniu formy pomaga jej też dieta wegetariańska, którą wprowadziła całej rodzinie.

READ  ¡Anna Lewandowska reveló información sorprendente sobre Clara! No lo dudé

Mimo doświadczenia w prowadzeniu social mediów Małgosia nie ustrzegła się przed wpadkami. Niejednokrotnie była krytykowana za nadużywanie programów do obróbki zdjęć, a teraz nie zauważyła, że ​​​​zsunęły jej się majtki od bikini i pokazała nieco za dużo. Czy jednak się tym przejmie? Raczej nie, bo jest bardzo w prawiona w potyczkach z internetowymi hejterami i byle drobiazg nie jest w stanie jej wyprowadzić z równowagi.

Niefortunne zdjęcie w naszej galerii.

Elwira Szczepańska

Z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka. Miłośniczka crossfitu i zdrowego stylu życia. Wielbicielka francuskiego kina, włoskiej kuchni i filmów Stanisława Barei.