Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Otra actuación de la Premier League de Jacob Moder.  La pole ayudó a conseguir un buen resultado

Otra actuación de la Premier League de Jacob Moder. La pole ayudó a conseguir un buen resultado

Jakub Moder zanotował kolejny występ w Premier League. Pomocnik Brighton zagrał w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Crystal Palace.

Kilka tygodni temu Moder wrócił do gry po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Początkowo reprezentant Polski zbierał minuty w drugiej drużynie Brighton.

Más texto debajo del vídeo.

6 grudnia środkowy pomocnik wrócił do rywalizacji na poziomie Premier League. Roberto De Zerbi wpuścił go w końcówce meczu z Brentford.

Dziś Moder rozpoczął na ławce rezerwowych rywalizację z Crystal Palace. Wynik meczu w pierwszej połowie otworzył Jordan Ayew.

W 82. minucie do remisu doprowadził jednak Danny Welbeck. Kilkadziesiąt sekund później Kaoru Mitoma zgłosił problemy zdrowotne. Moder zmienił japońskiego skrzydłowego.

[–>

Polak zdążył zanotować osiem kontaktów z piłką, wykonując pięć celnych podań. Do tego wygrał dwa z trzech pojedynków i wywalczył jeden faul. W jednej z akcji Moder mógł odebrać piłkę w polu karnym «Orłów», ale sędzia dopatrzył się przewinienia.

Jakub Moder dostał dziś kolejne minuty w Premier League. Tym razem Roberto De Zerbi ustawił go wyżej, a nie na „6”. Szkoda sytuacji, w której odzyskał piłkę w polu karnym CP, ale sędzia odgwizdał bardzo miękki faul. Poza tym trudno coś więcej napisać – ocenił Maciej Łuczak, dziennikarz Meczyki.pl.

[–>

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Po remisie Brighton zajmuje ósme miejsce w tabeli, a Crystal Palace jest na 15. pozycji.

READ  ¿Real Madrid de 34 años, reemplazando a Sergio Busquets?