Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Otro gol de Cristiano Ronaldo.  El portugués es el jugador más eficaz de 2023 [WIDEO]

Otro gol de Cristiano Ronaldo. El portugués es el jugador más eficaz de 2023 [WIDEO]

Cristiano Ronaldo mimo upływu lat nie przestaje zachwycać skutecznością. W sobotni wieczór Portugalczyk zdobył 54. bramkę w 2023 roku, a jego Al-Nassr wygrało ligowe spotkanie z Al-Taawon aż 4:1.

Nie wszystkim kibicom podobał się transfer CR7 do Arabii Saudyjskiej, ale gwiazdorowi z pewnością nie można odmówić tego, że na Bliskim Wschodzie jest gwiazdą. Stał się prawdziwym liderem Al-Nassr w sezonie 2023/2024.

Más texto debajo del vídeo.

Jego drużyna wyjazdowego spotkania z Al-Taawon nie rozpoczęła dobrze. To gospodarze dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie w 13. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się El Mahdioui.

Taki stan rzeczy nie trwał jednak długo. Jeszcze w pierwszej części spotkania goście wyszli na prowadzenie. Pierwsze skrzypce grał Marcelo Brozović, który najpierw doprowadził do wyrównania, a później asystował przy golu Laporte’a.

Na początku drugiej połowy Al-Nassr zadało kolejny cios. Tym razem do siatki trafił Otavio. Ostatnie słowo należało jednak właśnie do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 92. minucie ustalił wynik na 4:1.

[–> [–>

Było to już 54. trafienie CR7 w 2023 roku. Tym samym Portugalczyk został najskuteczniejszym piłkarzem ostatnich 12 miesięcy, wyprzedzając Kyliana Mbappe, Harry’ego Kane’a oraz Erlinga Haalanda.

Al-Nassr dzięki wygranej umocniło się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Liderem wciąż pozostaje Al-Hilal, które ma obecnie siedem punktów więcej od drużyny Cristiano Ronaldo.