Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

VBW Arka Gdynia – Spar Girona 65:78. Koszykarki przgragray na poegnanie z Euroligą

VBW Arca Gdynia przgragraa w Gdynia Arena z zpopoem Spar Girona 65:78 (13:14, 18:27), 17:20, 17:17) w 14. college fazy group Eurology. Con mucho, el mejor auto-niebieskich europejskich rozgrywkach. Podopieczne Jeleny Skerovicun wcześniej Gundarsa Vetry zakończyy zmagania na ostatniej pozyjji. Wygrały tylko 2 z 14 spot. Koszykarki z Trójmiasta mogą teraz skupić się tylko i wyikznie na występach na krajowym podwórku.

Arca de VBW: Gustafson 25 (6 zb.), Bertsch 19 (2×3), Pavlopoulou 9 (1×3, 10 as.), Dobrowolska 3 (1×3), Kastanek 2 oraz Bazan 3 (1×3), Begić 2 (8 zb.), Borkowska 2, Szymkiewicz 0

Espato: Burke 19, Gardner 16, Drammeh 11, Reisingerova 6, Palau 1 oraz Araujo 12, Labuckiene 8, Mendy 3, Flores 2

Koszykarska środa dla trjmiejskich kibiców

VBW Arka Gdynia poragą pożegnała się z występami w tegorocznej Eurolidze cobit. Koszykarki z Trjmiasta zakończyy fazę group na ostatnim miejscu. W 14 spotkanych wygrały tylko 2 razy. Our European Auto-Niebieskie Podjmowały Gdynia Arena ekipę Spar Girona, z którą w Hiszpanii przegrai 70:80. Rewanż w Trójmieście także nie nżleżł do prostych zadań. Na pierwszy celny rzut kibice musile music ponad trzy minuty, aż w kofi trafiła morgan bertsch.

W pierwszej kwarcie przyjezdne objy prowadzenie gwinie z powo dwach skutecznych z dystansu (4:10). Druyna z Trójmiasta miała problemy ze skutecznością – zaledwie 6 celnych prób z 16 w pierwszych 10 minutach. Jeszcze gorzej rzucały Hiszpanki, ktre również trafiły 6 razy, o 23-krotnie dochodziły do ​​pozycji rzutowych. Autorką jedynej «trjjki» w premierowej odsonie bya Julia Bazán. Spar Girony (13:14) es el rosario de Dios.

BC Polkowice – VBW Arka Gdynia 78:70 – El koszykarkom y entrenador más rápido y accesible

READ  El titular del Ministerio de Educación de Perú ha sido acusado de plagio

El cytuacji gdynianek más popular en el diccionario de drogas. Obraz meszu niestety zmienił się na ich niekorzyść. Zawodniczki przyjezdne byi skuteczniejsze, a vszystkim bardzo zdeterminowane, bo walczyyy o europejskich pucharach. W przypadku wygranych w dwóch ostatnich kolejkach mogą nawet awansować do kolejnej fazy Eroligi. Zespoy na przerwę schodziły przy result 41:31 en Hiszpanek.

W trk ostatnich minutach pierwszej poowy VBW Arka uzbierała 10 puntos, trochę poprawiając swój wynik. Najwicej punktw na tim etapie spotkania na konkie miała megan gustafson – 14. A 45 proc. puntual zdobytych przez wszystkie koszykarki z Gdyni. Ekipa z Girony prowadziła gwnie dzięki rzutom za trzy. W tej statyzyce przyjezdne wywalczyły 6 puntos wizijj od auto-niebieskich.

Basket 25 Bydgoszcz – VBW Arka Gdynia 65:81 – La forma más rápida, accesible y rápida de entrenar

Po zmianie stron sign do ataku «trójką» dała Pinelopi Pavlopoulou. Por jednak jedyny celny rzut w ciągu prawie czterech minut. Następnie dwukrotnie spod kosza trafiła Gustafson, o Spar Girony wzrosła (38:54). Nuestra vista más reciente es de Bertsch. En 10 minutos, el proceso VBW Arca se completó a las 48:61.

Czwarta kwarta również nie potoczyła się po myl gdynianek – remis 17:17 i w całm meczu Spar Girona vygrała 78:65, dzięki czemu przeskoczyła w tabs on the table. Auto-niebieskie byy tego dnia drużyną słbazzą, bo przegray prawie kodż odąsonł. Tylko ostatnia kwarta była na remis. Kilka zrywów to bio zo mao na dobrze spisiozi się hiszpański zespół.

8. VBW ARKA GDYNIA 2 12 935:1092 16

* do następnej fazy Eurology avansują cztery najlepsze zespoły, druyny z miejsc 5-6 trafiają do inropejskich pucharów, a dwie ostatnie kozzz udziaw w rozgrywkach