Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Zinedine Zidane rechazó a otro equipo!  El legendario francés tiene un objetivo

¡Zinedine Zidane rechazó a otro equipo! El legendario francés tiene un objetivo

Zinedine Zidane odrzucił ofertę pracy jako selekcjoner reprezentacji Algierii. Propozycja pojawiła się po fatalnych wynikach kadry w Pucharze Narodów Afryki.

Algieria zanotowała wstydliwy występ w Pucharze Narodów Afryki 2024. Uznana reprezentacja odpadła już na etapie fazy grupowej.

Más texto debajo del vídeo.

W pierwszej części turnieju zespół zremisował z Angolą (1:1) i Burkina Faso (2:2), ale przegrał z Mauretanią (0:1). Tym samym zajął ostatnie miejscem a szkoleniowiec Djamel Belmadi pożegnał się z posadą.

(Xinhua) / pressfocus

[–>

Teraz, jak zdradziło L’Équipe algierscy działacze zdecydowali się na zaskakujący ruch. Przedstawili bowiem ofertę skierowaną do Zinedine’a Zidane’a. Francuz, mający algierskie korzenie, miał zostać nowym selekcjonerem «Fenków».

[–>

Odpowiedź ze strony legendarnego trenera i piłkarza była błyskawiczna. «Zizou» nie zdecydował się na taki krok, jego celem jest przejęcie reprezentacji Francji. 51-latek wciąż zamierza czekać na taką sposobność.

Obecnie selekcjonerem «Trójkolorowych» jest Didier Deschamps, którego umowa wygasa 31 lipca 2026 roku. Zidane nie pojawił się na ławce szkoleniowej od 2021 roku, kiedy rozstał się z Realem Madryt.

MPP/Pressfocus

READ  Wirtualna Polska - Todo es importante