Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

El Club de la Premier League quería a la estrella del Legia Varsovia.  Exigencias exorbitantes del subcampeón polaco

El Club de la Premier League quería a la estrella del Legia Varsovia. Exigencias exorbitantes del subcampeón polaco

Ernest Muci w tym sezonie świetnie spisuje się w barwach Legii Warszawa. Albańskie media twierdzą, że reprezentanta kraju zimą chciało kupić angielskie Fulham. Polski zespół postawił jednak zaporowe żądania.

«Wojskowi» zimą zgodzili się na odejście Bartosza Slisza. Środkowy pomocnik Legii zdecydował się na ofertę Atlanty United. Jak się okazuje, nie był jedynym graczem wicemistrzów Polski, który mógł opuścić drużynę.

Más texto debajo del vídeo.

Na brak zainteresowania nie narzekał również Ernest Muci. Albańczyk z bardzo dobrej strony pokazał się między innymi w fazie grupowej Ligi Konferencji.

Albański portal Newsport twierdzi, że ofensywnym zawodnikiem zainteresowali się włodarze Fulham. Londyńczycy w końcówce okienka wypożyczyli z Chelsea Armando Broję.

Marcin Bulanda / Press Focus

Wcześniej chcieli jednak innego Albańczyka, właśnie zawodnika Legii. Mieli nawet skontaktować się z wicemistrzami Polski w kwestii zimowego transferu.

Według albańskich mediów Legia postawiła jednak absolutnie zaporowe żądania. Warszawianie mieli oczekiwać za swoją gwiazdę nawet 20 milionów euro.

Muci w tym sezonie rozegrał już 34 oficjalne spotkania w barwach polskiego klubu. W tym czasie dziewięciokrotnie wpisał się na listę strzelców i zaliczył dwie asysty. Transfermarkt wycenia go na osiem milionów euro.

Ernest Muci

Marcin Bulanda / Press Focus

READ  Polonia ya no es el líder de la Sociedad de Naciones. Una revisión de la fuerza. brasil reventado de un golpe