Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

«Es el más débil de los últimos 30 años».  Thomas Haito es despiadado con un actor polaco

«Es el más débil de los últimos 30 años». Thomas Haito es despiadado con un actor polaco

Tomasz Hajto nie ustaje w krytyce Matty’ego Casha. Były reprezentant Polski wystawił bezwzględną ocenę piłkarzowi Aston Villi.

Cash nie uczestniczył w meczu z Walią. Zgrupowanie kadry opuścił po spotkaniu z Estonią, w którym doznał kontuzji. Na boisku pojawił się na początku drugiej połowy, ale grał zaledwie przez kilka minut.

Más texto debajo del vídeo.

To kolejny taki przypadek w reprezentacyjnej karierze piłkarza Aston Villi. Do podobnej sytuacji doszło w wyjazdowym meczu z Czechami na starcie eliminacji do EURO 2024. Cash doznał kontuzji tuż po rozpoczęciu zawodów.

Krytycznie na przydatność 26-latka dla reprezentacji Polski patrzy Tomasz Hajto. Nie podoba mu się, że Cash nie został z kadrą do zakończenia zgrupowania.

Jeżeli Cash identyfikuje się z naszym hymnem, naszymi barwami, to powinien zostać, pojechać z chłopakami do Walii – wypalił Hajto w Prawdzie Futbolu.

[–>

51-latek kwestionuje też sportową przydatność Casha dla reprezentacji Polski. Zastanawia się, czy jest sens powoływać go do drużyny, skoro nie można później na niego liczyć.

Nie chciałbym z kogoś na siłę robić reprezentanta. W reprezentacji gra bardzo przeciętnie. W ostatnich 25-30 latach jest najsłabszy z prawych obrońców – ocenił Hajto.

– Cash robi dużo wiatru, ale pożytku jest z tego mało. Ma ogromny potencjał biegowy, ale jakoś spala się w reprezentacji. Nie trzyma ciśnienia, presji, nie radzi sobie. Nie widzę w nim pewności, którą miał w pierwszym czy drugim meczu w reprezentacji – podsumował były kadrowicz.

READ  El campeonato no solucionará los problemas del Barcelona. Es hora de tomar decisiones importantes