Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¿Habrá una convocatoria sorpresa para la final?  La prueba puede sorprenderte.  Włodarczyk proporcionó los detalles [NASZ NEWS]

¿Habrá una convocatoria sorpresa para la final? La prueba puede sorprenderte. Włodarczyk proporcionó los detalles [NASZ NEWS]

Już w najbliższy czwartek Michał Probierz ogłosi kadrę na baraże o EURO 2024. Wśród nominowanych może pojawić się zaskakujące nazwisko. Szczegóły zdradził Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl.

Wielkimi krokami zbliżają się decydujące spotkania w walce o ostatnie miejsca na mistrzostwach Europy w Niemczech. Już 21 marca Polska zmierzy się na Stadionie Narodowym z Estonią. Jeżeli biało-czerwoni wygrają, wówczas pięć dni później zagrają na wyjeździe decydujący mecz o awans, a ich rywalem będzie Walia lub Finlandia.

Más texto debajo del vídeo.

14 marca (czwartek) poznamy wybrańców Michała Probierza. Na liście powołanych może znaleźć się zaskakujące nazwisko. Informacje w tej sprawie przekazał w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.

– Dochodzą mnie słuchy, że w kadrze może znaleźć się Taras Romanczuk. Czy to ewentualne powołanie może zaskakiwać? Patrząc na to, jak wygląda w Jagiellonii, to niekoniecznie mnie to będzie szokowało – powiedział redaktor naczelny Meczyki.pl.

Michal Kosc / pressfocus

Na temat gracza lidera Ekstraklasy wypowiedział się Zbigniew Boniek, który był gościem programu.

– Romanczuk ma doświadczenie i pewność. Umie czytać grę, szybko myśli, jest dobry przy stałych fragmentach gry. Takiego piłkarza jak on szybko nie znajdziemy na pozycję nr 6. On jest w formie. Absolutnie zgadzam się z tym powołaniem – stwierdził były prezes PZPN-u.

Taras Romanczuk ma na koncie jeden występ w biało-czerwonych barwach. Miało to w 2018 roku – wówczas gracz Jagiellonii Białystok wyszedł w podstawowym składzie w meczu towarzyskim przeciwko Korei Południowej (3:2).

Taras Romanczuk

Rafal Rusek / pressfocus

[–>

Szerzej o reprezentacji Polski mówiliśmy w Pogadajmy o piłce: