Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Kevin De Bruyne se enfadó con Pep Guardiola.  No entendió el cambio ante el Liverpool [WIDEO]

Kevin De Bruyne se enfadó con Pep Guardiola. No entendió el cambio ante el Liverpool [WIDEO]

Kevin De Bruyne nie zaprezentował się na miarę możliwości w hicie Premier League. W drugiej połowie został zmieniony, czego nie mógł zrozumieć, wdając się w głośną dyskusję z Pepem Guardiolą.

Pomocnik w pierwszej kolejce tego sezonu Premier League doznał kontuzji uda. Do rywalizacji wrócił dopiero na początku tego roku. Nie zawsze wychodził w podstawowym składzie.

Más texto debajo del vídeo.

W jedenastce na wielki hit z Liverpoolem nie mogło go jednak zabraknąć. Trzeba jednak przyznać, że ani De Bruyne, ani Erling Haaland nie byli w tym meczu kluczowymi postaciami «The Citizens».

Belg w pierwszej części spotkania asystował przy trafieniu Johna Stonesa, dośrodkowując z rzutu rożnego. Po przerwie znacznie obniżył jednak loty.

Pep Guardiola zdecydował się zmienić swojego podopiecznego w 69. minucie. W miejsce De Bruyne na boisku pojawił się Mateo Kovacić.

[–>

Screen z X

[–>

32-latek nie mógł jednak zrozumieć, dlaczego zostać ściągnięty z boiska. Nie krył ogromnego niezadowolenia i wściekłości na Pepa Guardiolę.

Jeszcze dziesięć minut później szkoleniowiec dyskutował ze swoim podopiecznym na ławce rezerwowych, tłumacząc mu powody swojej decyzji. Niewykluczone, że Hiszpan odniesie się do tej sprawy w pomeczowych rozmowach z dziennikarzami.

Kevin De Bruyne i Pep Guardiola na ławce Manchesteru City

Screen z X

[–>

READ  Athletic de Bilbao-Girona. Consejos, cuotas, vista previa 26/02/2020