Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¿Seria disputa en el Manchester United?  Cada vez más jugadores se preguntan sobre los métodos Ten Hag.

¿Seria disputa en el Manchester United? Cada vez más jugadores se preguntan sobre los métodos Ten Hag.

Pozycja Erika ten Haga w Manchesterze United nie jest bezpieczna. «Sky Sports» przekonuje, że liczni zawodnicy kwestionują metody szkoleniowca. Chodzi nie tylko o jego warsztat taktyczny, ale też podejście do piłkarzy.

W miniony weekend Manchester United okazał się bezrady w starciu z Newcastle United. Chociaż «Sroki» wygrały jedynie 1:0, to był to najmniejszy wymiar kary dla oponenta. Przez większość spotkania «Czerwone Diabły» pozostawały bowiem zdominowane.

Más texto debajo del vídeo.

Porażka ta, połączona z konsekwentnymi wpadkami w Lidze Mistrzów, sprawiła, że pozycja Erika ten Haga znowu stała się zagrożona. Według «Sky Sports» podopieczni Holendra są bardzo niezadowoleni z trwającej współpracy. Uwagi dotyczą kilku aspektów.

Zawodnicy są zdezorientowani. Stracił część szatni. Jedno z naszych źródeł przekazało, że około 50% zawodników nie jest już po jego stronie. Piłkarze nie są zadowoleni ze stylu, ale też treningów. Biegają podczas nich zbyt dużo i, w ich opinii, biegają bez celu – czytamy na wspomnianym portalu.

Bardziej doświadczeni zawodnicy rozmawiali już z Ten Hagiem. Przekazali mu swoje uwagi dotyczące zarządzania. W oparciu o swoją przeszłość w najlepszych klubach stwierdzili, że Ten Hag powinien być bardziej empatyczny. (…) Sam Ten Hag nie zamierza się jednak nawracać i będzie działał po swojemu – podsumowano.

[–>

Przypomnijmy, że obecny szkoleniowiec Manchesteru United pozostaje skonfliktowany z Jadonem Sancho. Wcześniej zaś odsunął od składu Cristiano Ronaldo i Harry’ego Maguire’a. Anglik wrócił ostatnio do składu i pełni wiodącą rolę w formacji defensywnej.

Mimo licznych uwag dotyczących 53-latka nie wyklarował się oczywisty kandydat do przejęcia piastowanego przez niego stanowiska. Bieżący kontrakt doświadczonego szkoleniowca jest ważny do 30 czerwca 2025 roku. Na ten moment «Czerwone Diabły» są 7. w Premier League, zaś w Lidze Mistrzów muszą drżeć o awans z grupy.

READ  ¡Lewandowski ya tiene camiseta en el nuevo club! Declaran una revolución por el polo