Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

Adicción a Neymar.  Incluso lo hizo delante de su hija. [WIDEO]

Adicción a Neymar. Incluso lo hizo delante de su hija. [WIDEO]

Neymar zaskoczył zachowaniem podczas miesięcznicy urodzin swojej córki. Nawet wtedy Brazylijczyk nie potrafił się wyzbyć swych nawyków.

W październiku Neymar zerwał więzadło krzyżowe, co wykluczyło go z gry na dłuższy czas. Uraz jest na tyle poważny, że 32-latek najprawdopodobniej powróci do gry dopiero w okolicach sierpnia.

Más texto debajo del vídeo.

W listopadzie piłkarz Al-Hilal przeszedł skomplikowaną operację. Aktualnie Brazylijczyk powoli wraca do zdrowia. Nadal nie może trenować, jednak udaje mu się już poruszać się o własnych siłach.

Aktualnie Neymar w pełni korzysta z wolnego. Pojawia się na uroczystych bankietach oraz spotkaniach, jednak znacznie więcej czasu poświęca też rodzinie, w tym swojej najmłodszej córce Mavie.

Uwagę internautów przykuło jednak zachowanie reprezentanta «Canarinhos» podczas przyjęcia z okazji szóstej miesięcznicy urodzin dziewczynki. Na jednym z nagrań dostrzegli, że nawet wtedy Brazylijczyk nie potrafił przestać grać w internetowego pokera. Natychmiast zdiagnozowali, że zawodnik mierzy się z uzależnieniem.

[–> [–>

Wydaje się, że Neymar zakończy kampanię z pięcioma rozegranymi meczami w barwach Al-Hilal. Strzelił w nich jednego gola i zanotował trzy asysty. Jego umowa z klubem obowiązuje do 2025 roku.

READ  Reacción a la salida de Josh Cavallo. El exjugador del Real Murcia admite