Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Jacob Kosicki derrotado en Fame MMA!  Una derrota devastadora para el ex actor polaco [WIDEO]

¡Jacob Kosicki derrotado en Fame MMA! Una derrota devastadora para el ex actor polaco [WIDEO]

Były reprezentant Polski, Jakub Kosecki, doznał dotkliwej porażki na gali Fame MMA 20. 33-latek przegrał już w pierwszej rundzie.

W sobotę doszło do długo wyczekiwanego debiutu Jakuba Koseckiego w oktagonie Fame MMA. Rywalem byłego reprezentanta Polski był znany twórca internetowy, Łukasz «Tuszol» Tuszyński.

Más texto debajo del vídeo.

Bardzo odważnie w tę walkę wszedł Kosecki. Piłkarz natychmiast zaczął zasypywać swojego oponenta serią ciosów. Przez chwilę wydawało się nawet, że skończy on ten pojedynek przed czasem.

Chwilę później role się jednak odwróciły. Dominować w oktagonie zaczął Tuszyński. Kolejne uderzenia lądowały na twarzy Koseckiego.

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa nie był w stanie odpowiedzieć. Na przestrzeni całego starcia aż trzykrotnie lądował na deskach. Finalnie sędzia był zmuszony przerwać konfrontację.

[–>

Debiut Koseckiego we freak-fightach nie zdołał wyjść poza pierwszą rundę i zakończył się jego bardzo bolesną porażką. Dla Tuszyńskiego był to z kolei premierowy triumf w federacji Fame MMA.

Zaraz po zakończeniu walki znany piłkarz przyznał, że był to jego pierwszy, lecz nie ostatni występ we freak-fightach. W niedalekiej przyszłości chciałby on raz jeszcze wejść do klatki.

[–>

Screen/Fame MMA

READ  Lewandowski quedó eliminado de la carrera, ¿para quién es el Balón de Oro? Tres favoritos, uno importante. "Carretera a la victoria"